بهترین مواد اولیه

کیفیت بالا محصولات برای شما

شرکت آغ سولار شبستر (تانیان) در سال 1381 در شهر شبستر تاسیس شد و در سایه لطف خداوند و حمایت مشتریان توانست به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر صنعت شکلات در ایران و خاورمیانه فعالیت نماید. از زمان آغاز به کار، شرکت آغ سولار شبستر (تانیان) همواره درصدد توسعه  بازار، ایجاد تنوع در محصولات تولیدی و تجهیزات و بسته بندی بوده است. شرکت آغ سولار شبستر (تانیان) چشم انداز مدونی را برای آینده شرکت ترسیم کرده است. امیدواریم در سایه ادامه اعتماد شما مشتریان به این اهداف دست یابیم و خدمتگزار مردم ایران زمین باشیم.

کیفیت پایه و اساس برای استمرار فعالیت های شرکتهای تولیدی بخصوص شرکت های فعال در زمینه مواد غذایی‌‌ می‌باشد. برای رسیدن به اهداف عالیه شرکت این موضوع در اصول مدیریتی این شرکت‌ها ریشه دوانده است و باعث شده است در تمام تصمیمات شرکتها این اصل را مدنظر داشته و میزانی برای بررسی تصمیمات گرفته شده باشد.
استفاده از آخرین تکنولوژیهای صنعت شکلات، متخصصان مجرب و استقرار سیستم مدیریت كیفیت در جهت بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت تولیدات و کسب رضایت از اهداف شرکت‌‌ می‌باشد. استقرار سیستم مدیریت محیط زیست  و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی مطابق با استاندارد، برای پیشگیری از بروز پیامدهای نامطلوب ناشی از فعالیتها و محصولات مدنظر‌‌ می‌باشد.

محصولات با کیفیت

ارسال سریع

نمایندگان فروش

0

ثیت سفارش شکلات

0

درخواست نمایندگی

0

فروشندگان در سراسر کشور

0

ثیت سفارش کرم کاکائو

15 سال موفق

محصولات سالم و پرطرفدار

Layer 0_0018_Taniyan_98-10-04_ (50)
Layer 0_0019_Taniyan_98-10-04_ (49)